Frankfurt - Hannover 2:3Hannover uspěl ve Frankfurtu. Kadlec přišel do hry ve druhé půli

Fotbalisté Hannoveru zvítězili v předehrávce 31. kola bundesligy na hřišti Frankfurtu 3:2 a posunuli se v tabulce do klidnějších vod. Porážku Eintrachtu neodvrátil ani český útočník Václav Kadlec, který přišel na trávník v 54. minutě.

Trenér Hannoveru Tayfun Korkut (čtvrtý zleva) se raduje z výhry na hřišti Frankfurtu.

Hannover udeřil již ve druhé minutě, kdy se trefil Andreasen. Frankfurt brzy srovnal zásluhou Laniga, do kabin ale odcházeli s lepší náladou hosté. Ve 20. minutě jim nejprve vrátil jednobrankový náskok Stindl a ve 29. minutě se zapsal do střelecké listiny i Ya Konan.

V 54. minutě vběhl na hřiště Kadlec, který nahradil Barnettu a necelou čtvrthodinu po jeho příchodu se Eintrachtu podařilo snížit. Brankáře Zielera překonal Maier. Víc už toho ale domácí nestihli. Hannover se tak bodově dotáhl na svého čtvrtečního soupeře a v osmnáctičlenné tabulce je aktuálně dvanáctý, Frankfurt je díky lepšímu skóre jedenáctý.

Německá fotbalová liga - 31. kolo:
Eintracht Frankfurt - Hannover 2:3 (13. Lanig, 68. Meier - 2. Andreasen, 20. Stindl, 29. Ya Konan)