Wolfsburg - Leverkusen 4:1Oslabený Leverkusen nestačil na Wolfsburg a poprvé v sezóně padl

Berlín

Fotbalisté Leverkusenu poprvé v novém ročníku německé ligy nebodovali, ve Wolfsburgu prohráli 1:4. Hosté museli již od sedmé minuty hrát bez vyloučeného Giulia Donatiho. Domácí "Vlci" se dočkali první výhry, díky které se posunuli na desáté místo.

Skóre otevřel v osmé minutě Ricardo Rodríguez, jenž z pokutového kopu potrestal faul Donatiho, navíc oceněný červenou kartou. Právě Rodríguez však po půlhodině hry propadl v osobním souboji s kolegou ze švýcarské reprezentace Josipem Drmicem a ten přesnou střelou vyrovnal. Ještě do přestávky se však znovu radovali domácí, které poslal do vedení Portugalec Vieirinha.

Po změně stran přidal svou druhou branku Rodríguez a pečeť na premiérové vítězství Wolfsburgu dal volejem k levé tyči Aaron Hunt.

Německá fotbalová liga - 4. kolo:
Wolfsburg - Leverkusen 4:1 (8. z pen. a 63. Rodríguez, 45. Vieirinha, 81. Hunt - 29. Drmic)
Kolín nad Rýnem - Mönchengladbach 0:0