Omsk - Novgorod 2:3Sobotka vstřelil desátý gól v sezóně, porážce Omsku ale nezabránil

Jubilejní desátý gól v probíhajícím ročníku Kontinentální hokejové ligy vstřelil český útočník Vladimír Sobotka, Omsku to ale na výhru nestačilo, když na domácím ledě podlehl Nižnému Novgorodu 2:3.

Hokejista Vladimír Sobotka míří na reprezentační sraz.

Sobotka poslal svůj tým do vedení ve 14. minutě dorážkou zblízka, hosté ale ve druhé třetině srovnali a pak dvěma trefami v posledních třech minutách základní hrací doby dokonali obrat. Pěrežogin pak 47 vteřin před třetí sirénou už jen korigoval na konečných 2:3. Avangard si tak připsal už třetí porážku v řadě.

Postavení nejlepšího klubu soutěže potvrdil moskevský CSKA, který vyhrál v Astaně jednoznačně 5:1. V sestavě vítězů nechyběl český reprezentační obránce Ondřej Němec.

Slovan Bratislava podlehl na ledě Jokeritu Helsinky 0:4. Třetí porážku v řadě zaznamenal Perohrad, který tentokrát nestačil doma na Mytišči (1:3).