Vallecano - La Coruňa 1:2La Coruňa vybojovala na půdě Raya cenné tři body. Výhru zařídil Borges

Fotbalisté La Coruni vyhráli v předehrávce 21. kola španělské ligy na půdě Vallecana 2:1 a vzdálili se sestupovému pásmu. Oba góly Deportiva vstřelil kostarický záložník Celso Borges.

Záložník La Coruni José Rodríguez (vpravo)

Rayo prohrálo doma poslední tři ligové duely a toužilo naplno bodovat. Jenže vstup do pátečního utkání se mu nepodařil. V 10. minutě poslal Deportivo do vedení z dorážky Borges. O dvanáct minut později sice srovnal po centeru z levé strany Bueno, po závěrečném hvizdu rozhodčího Prieta ale přece jen slavili hosté.

V 72. minutě proměnil nařízenou penaltu Borges a zajistil tak Deportivu tříbodový zisk. La Coruňa přerušila v La Lize třízápasovou šňůru bez vítězství a v neúplné tabulce se posunula na třinácté místo. Rayu patří aktuálně desátá příčka.