Real Madrid - R. Sociedad 4:1Real pálil ostrými i bez Ronalda. San Sebastianu nasázel čtyři góly

Ani absence potrestaného nejlepšího střelce Cristiana Ronalda nezastavila ofenzivu Realu Madrid. Vítěz Ligy mistrů ve 21. kole španělské fotbalové ligy otočil utkání se San Sebastianem a po výhře 4:1 zvýšil svůj náskok v čele tabulky už na čtyři body. Druhá Barcelona však má nedělní zápas k dobru.

Útočník Realu Madrid Karim Benzema slaví gól proti San Sebastianu.

Real prohrával už od 64. vteřiny , kdy hosté využili rohový kop. Jenže za dalších 80 vteřin hlavou srovnal Rodríguez a ještě do poločasu dokonal obrat dorážkou Benzemovy střelby stoper Ramos. Francouzský útočník Benzema ve druhém poločase dvěma zásahy pojistil vítězství a vylepšil svou bilanci v tomto ročníku španělské ligy na 11 branek.

Španělská fotbalová liga - 21. kolo:
Real Madrid - San Sebastian 4:1 (52. a 76. Benzema, 3. Rodríguez, 37. Ramos - 1. Elustondo)
Eibar - Atlético Madrid 1:3 (89. Piovaccari - 23. a 25. Mandžukič, 7. Griezmann)
Granada - Elche 1:0 (56. Córdoba)
Vigo - Córdoba 1:0 (56. Nolito)