CSKA - Petrohrad 3:0Stav série 1:0CSKA se ujal v semifinále play off vedení nad Petrohradem. Výhru řídil Radulov

Moskva

Hokejisté CSKA porazili v prvním semifinálovém utkání play off Kontinentální ligy doma Petrohrad 3:0 a v sérii se ujali vedení 1:0 na zápasy. Gólem a dvěma asistencemi přispěl k triumfu moskevského celku útočník Alexandr Radulov.

Roman Červenka

CSKA rozmělnil svůj střelecký prach rovnoměrně do všech tří třetin. Skóre otevřel v 7. minutě Radulov. Ve 24. minutě přidal druhý zásah Ljubimov a výsledek zpečetil ve 49. minutě Mursak. V sestavě Petrohradu nechyběl český forvard Roman Červenka, který nastoupil v elitní formaci spolu s Kovalčukem a Ericssonem. Za CSKA odehrál celé utkání obránce Ondřej Němec.

Druhý zápas je na programu v sobotu od 15 hodin. Výhodu domácího prostředí má opět CSKA Moskva.