Sunderland - West Ham 2:2Sunderland ztratil dvoubrankový náskok, stále nevyhrál

Fotbalisté Sunderlandu v 8. kole anglické Premier League v domácím prostředí pouze remízovali s pátým West Hamem 2:2 a nadále čekají na první vítězství v sezóně. Černým kočkám nestačil ani dvoubrankový náskok.

Utkání přineslo atraktivní podívanou. Domácí Sunderland vedl po dvaadvaceti minutách 2:0. Nejdříve se předvedl Steven Fletcher, na kterého bravurně navázal Jeremain Lens, jenž z hranice vápna přeloboval vyběhnuvšího gólmana. Jedinou kaňkou na prvním poločase Černých koček bylo závěrečné nastavení, kdy neuhlídaly Jenkinsona a zbytečně inkasovaly.

V druhé půli se favorizovaný West Ham snažil o zvrat v utkání. K tomu napomohla i situace z 57. minuty, kdy se nechal vyloučit střelec první branky Jens. Hosté však z přesilovky vytěžili jen vyrovnání po chybě brankáře Pantilimona. Sunderland tak nadále čeká na plný bodový zisk a West Ham podruhé za sebou ztratil body se slabším soupeřem.

Anglická fotbalová liga - 8. kolo:
Sunderland - West Ham United 2:2 (19. Fletcher, 22. Lens - 45.+1 Jenkinson, 60. Payet)