Norwich - Leicester 1:2Vardy se znovu trefil, Leicester vyhrál

Norwich

Fotbalisté Leicesteru zvítězili v 8. kole anglické Premier League na hrišti Norwiche 2:1 a díky povedenému výkonu se vyhoupli na čtvrté místo neúplné tabulky.

V první půli byli aktivnější domácí, ale herní převahu nedokázali využít. Naopak gól vstřelil z penalty hostující Vardy. Ten se prosadil v pátem zápase zýa sebou a upevnil si vedení v tabulce střelců. Celkově anglický útočník zaznamenal sedm branek.

Ihned po změně stran se prosadil Schlupp a hráči Leicesteru se snažili dále kontrolovat hru. V 68. minutě se prosadil Mbokani, který pohotově zakončil Howsonův centr a závěrečná zápletka byla nasnadě. V závěrečných minutách se domácí snažili vybojovat alespoň remízu, ale Lišky udržely cenné vítězství a dále se pohybují na vrcholu.