Everton - Liverpool 1:1SESTŘIH: Everton na Liverpool opět nevyzrál

Liverpool

Fotbalisté Evertonu nedokázali v 8. kole Premier League porazit městského rivala z Liverpoolu a na domácím stadiónu remízovali 1:1. Na vítězství čekají téměř pět let. Mužstva navázala na předchozí ročník Premier League, kdy obě utkání skončila smírně.

Liverpoolské derby nabídlo skvělou atmosféru a vysoké tempo hry. Během prvního poločasu se hra přelévala z jedné strany na druhou a oba týmy se snažily soupeře přehrát kombinací. Skóre se poprvé měnilo ve 41. minutě, poté co se hostující Ings prosadil hlavou. Domácí se vyrovnání dočkali záhy. Lukaku dostal balón a vyrovnal. Belgický útočník si připsal už pátou trefu v sezóně.

V druhé půli se mančafty snažily strhnout výhru na svou stranu. Ke konci byl aktivnější Everton, ale nepřesnými pasy se připravil o šance. Toffees po páté v řadě neprohráli.