Swansea - Tottenham 2:2Eriksen odvrátil prohru Tottenhamu, ten posedmé bodoval

Fotbalisté Swansea neudrželi vedení a v 8. kole anglické Premier League remízovali s Tottenhamem 2:2. Swansea počtvrté v řadě nezvítězila. Naopak Tottenham prohrál pouze v prvním kole a od té doby sbírá body.

V úvodu zápasu byli aktivnější domácí a v 16. minutě využili zaváhání hostující obrany, když se po přesném centru Montera prosadil Ayew. Inkasovaný gól Kohouty nabudil a po několika závarech před Fabianského brankou se dočkali vyrovnání ve 27. minutě, kdy z trestného kopu zaúřadoval Christian Eriksen. Na konci poločasu však odcházeli do kabin spokojenější domácí hráči. V 31. minutě si totiž smolně dal vlastní gól Kane.

V druhé půli se převaha mužstev přelévala z jedné strany na druhou. K vidění byl útočný styl aplikovaný oběma týmy, ale gól padl jen v 65. minutě. To se opět předvedl dánský záložník a krásnou střelou vyrovnal na konečných 2:2. Tottenham tak neprodloužil vítěznou sérii a zůstal na osmém místě tabulky.