Manchester Utd. - Norwich 1:2Kanárci dobyli Old Trafford

Manchester

Fotbalisté Manchesteru United překvapivě prohráli v 17. kole anglické Premier League na vlastním stadiónu s Norwichem 1:2 a vzdálili se od čela tabulky.

Video již není dostupné

Ikona Rudých ďáblů Wayne Rooney se vrátila do sestavy po zranění a připsala si jubilejní 500. start v manchesterském dresu. Domácí se v posledních týdnech trápí, což demonstrovali výkonem proti Norwichi.

Kanárci hráli neohroženě, a přestože svěřenci nizozemského trenéra van Gaala měli balón převážně na svých kopačkách, udeřili ke konci půle jako první. Ve 38. minutě vyslal Redmond rychlý pas na Camerona Jeromeho, který de Geovi prudkou střelou nedal šanci.

Po změně stran vystřelil hostující Alexander Tettey a navýšil na 2:0. United se probrali z letargie až po hodině hry a v 66. minutě zužitkoval Rooneyho hlavičku Martial. Závěrečný tlak domácích s vypětím všech sil hosté přečkali a mohli slavit cenné body v boji o záchranu.