West Bromwich - Bournemouth 1:2Bournemouth si připsal další výhru

West Bromwich

Fotbalisté Bournemouthu zvítězili v 17. kole anglické Premier League ve West Bromwichi 2:1 a připsali si třetí výhru v řadě.

Video již není dostupné

Do utkání vstoupili lépe hostující hráči. Už ve třetí minutě se ocitl v obrovské příležitosti Junior Stanislas, ale gólman Myhill skvěle zasáhl. Bournemouth se nadále snažil být aktivní a po přestávce otevřel skóre Adam Smith. Všechny fanoušky Cherries však zmrazil z ojedinělé šance domácí McAuley, jenž v 79. minutě po Gardnerově centru vyrovnal na 1:1. Nováček anglické soutěže, kterému se v posledních týdnech daří, se však prosadil ještě jednou. V závěrečných minutách fauloval ve vápně Fletcher a Charlie Danies bezpečně proměnil nařízenou penaltu. Svěřenci trenéra Howea bodovali popáté za sebou a ukončili tak čtyřzápasovou neporazitelnost West Bromwiche.