Crystal Palace - Norwich 1:0Puncheonova trefa stačila, Crystal Palace směřuje k záchraně

Fotbalisté Crystal Palace udělali klíčový krok k záchraně v Premier League. Na Selhurst Park přijel tabulkový soused z Norwiche, který tady dvacet let nevyhrál. Kanárkům se to nepodařilo ani tentokrát. Zápas žádnou velkou podívanou nenabídl. Výjimkou byla jen Puncheonova trefa, jež domácím přinesla zlaté body za výhru 1:0.

Dost dlouho měli navrch oba gólmani, domácí Hennessey a hostující Ruddy. Norwich ve 38. minutě přišel o Kloseho, který musel být ze hřiště odnesen na nosítkách.

Rozhodla jediná gólová situace v 68. minutě. Konkrétně nádherná Puncheonova rána poté, co zůstal na hranici šestnáctky neobsazen a míč krásně zakroutil k pravé tyči.