Watford - Everton 1:1Divoký závěr prvního poločasu obdaroval týmy bez formy po bodu

Londýn

Čtrnáctý Watford hostil dvanáctý Everton v duelu dvou týmů bez patřičné formy. Úroveň zápasu tomu také odpovídala, stačilo zaznamenat jen divoký závěr prvního poločasu, který oběma nešťastníkům přisoudil po bodu za remízu 1:1.

Druhý z liverpoolských klubů neprožívá šťastné dny. Fanoušci Toffees již vystrkují transparenty s jasným vzkazem „Martínez ven" a výkon na hřišti Watfordu španělskému kouči rozhodně nepomohl...

Pravda, hosté se v první minutě nastavení první půle ujali vedení. Britosova hrubka nahrála netradičnímu střelci McCarthymu. Hned o chvilku později ovšem Cholevas hlavou vyrovnal. Potrestal tak často dezorientovanou obranu Evertonu, který tak snažení o první výhru od úvodu března nedotáhl ke zdárnému konci a do Goodison Parku odvezl jen bod.