Vsetín neudržel vedení v duelu s Vary

Vsetín pošesté za sebou bodoval, jenže kýžené výhry se znovu nedočkal, byť po čtvrthodině vedl 2:0. V první přesilovce domácích nejdříve Steiner zahodil velikou gólovou příležitost, o chvíli později už ale Stantinen překonal Mensatora. O dvě minuty později se prosadil po ostré střele i domácí Valko, jenže hosté po zaváhání obrany docela rychle snížili.

Další šance hostů pochytal Hovi, až ve druhé části se o jejich vyrovnání zasloužil bývalý vsetínský hráč Němec, jenž přesnou střelou od modré potrestal Bolfovo hákování.

Vsetín v obraně s posilami Ponomarevem i Augustou se ve třetí části snažil obléhat karlovarskou branku, příležitosti Stantinena ani Květoně ale změnu nerozhodného stavu nepřinesly.

Rostislav Vlach, asistent trenéra Vsetína: "Měli jsme víc šanci, jenže obtížně se prosazujeme v koncovce. Bod je v naší situaci málo."

Zdeněk Venera, trenér K. Varů: "Vsetín potvrdil zlepšenou formu a jsme rádi, že jsme dokázali vyrovnat. Škoda jen nevyužité přesilovky v prodloužení."

Vsetínská hokejová - Energie Karlovy Vary 2:2 pp (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 13. Stantien (Kučný), 15. Valko (Stantien, Demel) - 17. A. Nedorost (M. Dvořák, Hurtaj), 36. Němec (J. Řezníček). Rozhodčí: Minář - Dřínovský, Klein. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:1. Diváci: 3255.
Vsetín: Hovi - Kučný, Luža, Ponomarev, Horák, Augusta, Bolf, - Demel, Stantien, Valko - Janků, Steiner, Jenáček - Rob, R. Hruška, Květoň - Dubec, Bacul, Gorev, od 41. navíc Duba. Trenéři: Kopřiva a Vlach.
Karlovy Vary: Mensator - Ptáček, Duben, Macholda (21. Němec), J. Řezníček, J. Polák, Krajíček - Dvořák, Hurtaj, A. Nedorost - Petr Kumstát, Skuhravý, Selingr - Milan Procházka, Pech, Košťál - Tvrdek, Bednařík, Pavelek. Trenéři: Venera, Baďouček a Kněžický.