Mladá Boleslav podlehla v přípravě Klagenfurtu po nájezdech

Mladá Boleslav

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli v přípravě na novou sezonu s Klagenfurtem 3:4 po samostatných nájezdech a připsali si první prohru po šesti vítězstvích za sebou. O výhře zástupce rakouské mezinárodní ligy EBEL nad nováčkem extraligy rozhodl v rozstřelu Jamie Lundmark.

Milan Mikulík z Mladé Boleslavi .

Bruslařský klub sice prohrával po 90 vteřinách hry po trefě Lundmarka, ale v 17. minutě vyrovnal Mikulík a po 38 sekundách druhého dějství otočil stav Hyka. Za hosty smazal ztrátu na konci druhé třetiny Hundertpfund.

Vedení Mladé Boleslavi vrátil ve 45. minutě v přesilovce pěti proti třem Trška. Klagenfurt vyrovnal osm minut před koncem díky Pöckovi. Prodloužení se nehrálo a v nájezdech se trefili jen hostující Lundmark a Strömberg.

Přípravný hokejový zápas:
BK Mladá Boleslav - EC Klagenfurt 3:4 po sam. nájezdech (1:1, 1:1, 1:1)
Branky: 17. Mikulík, 21. Hyka, 45. Trška - 2. a rozhodující sam. nájezd Lundmark, 38. Hundertpfund, 52. Pöck.