Novosibirsk - Togliatti 5:4 SNÚtočník Vincour z Novosibirsku si v KHL znovu připsal dva body

Český útočník Tomáš Vincour si v druhém utkání Kontinentální hokejové ligy za sebou připsal dva body, gólem a přihrávkou pomohl Novosibirsku k vítězství 5:4 po samostatných nájezdech nad Ladou Togliatti. Sibir vyhrál potřetí za sebou a v tabulce Černyševovy divize má stejný počet bodů jako vedoucí Omsk.

Útočník Tomáš Vincour v dresu české reprezentace.

Vincour vstřelil v pátek dva góly Kazani, kterou Novosibirsk porazil po prodloužení stejným výsledkem. Stejné bylo ve srovnání s minulým zápasem i to, že Vincour ve třetí třetině opět vyrovnal na 4:4 a zařídil prodloužení. Pak proměnil i první samostatný nájezd, bod navíc však domácím zajistil až Ullström v třetí sérii.