Berdych se v exhibici střetne s Kypřanem Baghdatisem

Krátká pauza je pryč, nejlepší světové tenisté již zahajují novou sezonu. Nejlepší český hráč Tomáš Berdych do roku vykročí v Abú Zabí, prvním soupeřem světové šestky na exhibici šesti pozvaných tenistů bude Kypřan Marcos Baghdatis.

Tomáš Berdych

Berdych před Vánoci pomohl mateřskému Prostějovu k zisku mistrovského titulu, ve dvou setech porazil Lukáše Rosola. V minulé sezoně rodák z Valašského Meziříčí došel do finále Wimbledonu a semifinále Roland Garros.

Baghdatis je světovou dvacítkou, letos rodák z Limassolu vyhrál na turnaji v Sydney. Do finále se probil ve Washingtonu a Moskvě.

Oba tenisté se utkali čtyřikrát, každý zvítězil dvakrát. Letos v Brisbane vyhrál Berdych hladce 6:0 a 6:1, v Cincinnati se radoval Baghdatis. Na vítěze čeká v semifinále světová jednička Rafael Nadal ze Španělska.

Na vítězství Berdycha si můžete vsadit v kursu 1,77, na výhru Baghdatise vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,83.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!