FC Turín - Inter 0:3Juventus vítězí v lize i bez Ronalda, Inter Milán si před cestou do Prahy zastřílel

Řím

Fotbalisté Juventusu bez hvězdného Cristiana Ronalda zvítězili 3:1 v Bergamu a ani ve třináctém kole italské ligy neprohráli. Dvěma góly se o obrat postaral Gonzalo Higuaín a turínský celek má na prvním místě tabulky náskok jednoho bodu před Interem Milán. Ten si před cestou do Prahy k utkání Ligy mistrů se Slavií doma s chutí zastřílel. Vyhrál nad FC Turín 3:0.

Radost v podání fotbalistů Interu Milán. Vstřelený gól slaví Stefan de Vrij a Diego Godín.

Ronaldo po návratu z reprezentace, které čtyřmi góly ve dvou zápasech pomohl k postupu na mistrovství Evropy, dostal kvůli zdravotním problémům volno a Juventus bez největší hvězdy mohl prohrávat už v prvním poločase. Musa Barrow ale z penalty zamířil pouze do břevna.

Domácí se ujali vedení v 56. minutě zásluhou Robina Gosense a náskok drželi až od 74. minuty, kdy srovnal Higuaín. O osm minut později argentinský útočník poslal Juventus do vedení a obrat dokonal v nastavení jeho krajan Paulo Dybala, který gólem oslavil 200. start v italské lize.