Real Betis - Real Madrid 2:1Fotbalisté Realu Madrid nečekaně prohráli

Fotbalisté Realu Madrid podlehli Betisu Sevilla 1:2 a přišli o vedoucí příčku ve španělské lize. Na prvním místě je nyní FC Barcelona, která má před Bílým baletem dvoubodový náskok.

Tohle se nepovedlo. Výraz ve tváři fotbalisty Realu Madrid Viniciuse Junior mluví za vše. Real Madrid ztratil ve španělské lize nečekaně body na hřišti Betisu Sevilla.

Skóre otevřel ve 40. minutě stoper Betisu Sidnei, který nekompromisně poslal odražený míč pod břevno. Ještě před pauzou ale vyrovnal z penalty Karim Benzema, který proměnil i devátý pokutový kop v dresu "Bílého baletu".

O první výhře Betisu po sedmi zápasech rozhodl v 82. minutě střídající Cristian Tello. Jeho tým se posunul na 12. místo tabulky.

Villarreal překvapivě nestačil na svém hřišti na předposlední Leganés. "Žlutá ponorka" prohrála potřetí v řadě a na pohárové příčky ztrácí pět bodů. Leganés je tři body od nesestupových pozic.

Španělská fotbalová liga - 27. kolo:
Pamplona - Espaňol Barcelona 1:0 (51. Torres z pen.)
Valladolid - Bilbao 1:4 (76. Ramírez - 4. López, 24. R. García, 87. Williams, 90.+3 Córdoba)
Levante - Granada 1:1 (11. Roger - 60. Machís)
Villarreal - Leganés 1:2 (5. Moreno - 47. a 70. z pen. Oscar)
Betis Sevilla - Real Madrid 2:1 (40. Sidnei, 82. Tello - 45.+3 Benzema z pen.)