Fotbalisté Vítkovic prohráli a sestupují do MSFL

Praha.

Fotbalisté Varnsdorfu vyhráli v pondělním utkání 28. kola druhé ligy nad Vítkovicemi 3:1 a poslali poražený tým do MSFL. Vítkovice jsou dvě kola před koncem soutěže poslední a na nesestupovou pozici mají nedostižné osmibodové manko. Varnsdorf je čtrnáctý o dva body před Sokolovem.

David Breda z Varnsdorfu a Jakub Barac z Varnsdorfu se radují z gólu.

Varnsdorfu vyšel báječně vstup do důležitého utkání, když po trefách Schöna a Ondráčka vedl už po devíti minutách 2:0. Ve druhé půli ještě potvrdil náskok domácích gólem Breda a bylo jasné, kdo dosáhne na tři body. Vítkovice sice v nastaveném čase korigovaly Chvějou výsledek, ale o vítězi utkání už bylo rozhodnuto.

28. kolo druhé fotbalové ligy:
Varnsdorf - Vítkovice 3:1 (2:0)
Branky: 4. Schön, 9. Ondráček, 68. Breda - 90.+2 Chvěja. Rozhodčí: Adámková - Kotík, Lakomý. ŽK: Barac - Russmann, Plesník, Chvěja, Matoušek. Diváci: 872 (limit 5000 osob na stadionu).