Jaroslavl - Dynamo 3:2 PPJaškin vede tabulku střelců KHL, ale prohru Dynama neodvrátil

Moskva

Český útočník Dmitrij Jaškin se dnes 11. gólem osamostatnil v čele tabulky střelců Kontinentální hokejové ligy, ale porážku Dynama Moskva v Jaroslavli neodvrátil. Lokomotiv zvítězil 3:2 v prodloužení a uštědřil týmu z ruské metropole čtvrtou prohru z pěti zápasů.

Dmitrij Jaškin v dresu české hokejové reprezentace.

Nejužitečnější hráč minulé sezony KHL Jaškin dnes skóroval ve 25. minutě z přesilovky a zvýšil na 2:0. Domácí ale ještě do konce druhé třetiny srovnali a v prodloužení rozhodl Fin Atte Ohtamaa. Dynamo z posledních pěti zápasů porazilo pouze nejslabší tým ligy Kunlun.

Sedmadvacetiletý Jaškin na jedenáct gólů potřeboval třináct utkání. V tabulce kanonýrů se odpoutal od Alexejeva Makejeva z Jekatěrinburgu.