Tottenham a Manchester United doplnili semifinále Ligového poháru

Fotbalisté Tottenhamu a Manchesteru United doplnili čtveřici semifinalistů anglického Ligového poháru. Tottenham vyřadil po výsledku 3:1 druholigové Stoke, hráči United díky brankám v závěru porazili Everton 2:0.

Útočník Manchesteru United Edinson Cavani skóruje v poháru proti Evertonu.

Stoke drželo až do 70. minuty s favoritem nerozhodný stav, ale o postup ho připravit nedokázalo. Tottenham přidal ještě dvě branky, o které se postarali Ben Davies a Harry Kane. Trenér José Mourinho může Ligový pohár vyhrát už popáté.

V utkání Evertonu s Manchesterem United bylo bezbrankové skóre ještě v 88. minutě. Pak hosty dostal do vedení Edinson Cavani a v nastavení stvrdil postup Anthony Martial.

V úterý prošli do pohárového semifinále obhájci trofeje z Manchesteru City a druholigový Brentford.