Hoffenheim - Frankfurt 1:3Kadeřábek nezabránil porážce Hoffenheimu s Frankfurtem

Berlín

Fotbalisté Hoffenheimu podlehli ve 20. kole německé ligy doma 1:3 Frankfurtu, který po třetí výhře v řadě drží čtvrté místo. Český obránce Pavel Kadeřábek odehrál za poražený tým druhý poločas, druhé porážce dvanáctého celku tabulky za sebou ale nezabránil.

Fotbalisté Hoffenheimu oslavují branku v utkání německé bundesligy proti Frankfurtu.

Kadeřábek přišel na hřiště s dalším střídajícím hráčem Ihlasem Bebouem, který ve 47. minutě okamžitě srovnal skóre. Frankfurt ale odpověděl dvěma slepenými góly Obiteho Evana N'Dicky a Andrého Silvy. Na obě branky nahrál střelec prvního gólu utkání Filip Kostič.

Druhý dnešní bundesligový duel Bielefeld - Brémy byl kvůli nezpůsobilému terénu odložen.

Výsledky 20. kola německé fotbalové ligy
Německá fotbalová liga - 20. kolo:
Hoffenheim - Eintracht Frankfurt 1:3 (47. Bebou - 15. Kostič, 62. N'Dicka, 64. Silva)