Manchester City - Wolves 4:1Fotbalisté Manchesteru City prodloužili vítěznou sérii o 21. soutěžní zápas

Fotbalisté Manchesteru City prodloužili vítěznou sérii o 21. soutěžní zápas. V předehrávce 29. kola anglické ligy porazili Wolverhampton 4:1. V čele tabulky mají patnáctibodový náskok před městským rivalem United. Rudí ďáblové ale odehráli o jeden zápas méně.

Fotbalisté Manchesteru City oslaví výhru v utkání Premier League.

Manchester City vládne Premier League. Dominanci potvrdil i v úterní předehrávce 29. kola nejvyšší anglické soutěže. Citizens soupeře jasně přestříleli, ale rozdíl ve skóre narostl až v posledních deseti minutách. To třemi trefami rozhodl domácí tým zápas.

Citizens vedli v poločase jen díky vlastnímu gólu Vlků. Ti navíc po hodině hry srovnali skóre a tajně doufali, že si snad mohou odvézt z Manchesteru třeba bod. Jejich sen skončil deset minut před koncem, kdy poslal do vedení domácí tým Gabriel Jesus. V úplném závěru pak lídr Premier League přidal další dva góly a vyhrál tak rozdílem třídy 4:1.

Anglická fotbalová liga - 29. kolo:
Manchester City - Wolverhampton 4:1 (80. a 90.+3 Gabriel Jesus, 15. Dendoncker vlastní, 90. Mahriz - 61. Coady).