Fotbalisté Žiliny před úvodním duelem s Jabloncem podlehli v lize nováčkovi

Bratislava

Fotbalisté Žiliny prohráli ve 4. kole slovenské ligy na hřišti nováčka z Liptovského Mikuláše 1:2 a nenavázali na úvodní tři výhry. Svěřence trenéra Pavola Staňa čeká ve čtvrtek v Jablonci první duel závěrečného 4. předkola Evropské konferenční ligy.

Český obránce Filip Kaša (s míčem) v dresu Žiliny. Ilustrační foto.

Duel hraný v Popradu načali lépe hosté, v 35. minutě je poslal do vedení z penalty Myslovič. Domácí brankami Bartoše v 67. a 76. minutě otočili skóre. I kvůli prodlevě u videa se nastavovalo 12 minut, během nichž střídající záložník Žiliny Bičachčjan dostal druhou žlutou kartu. Liptovský Mikuláš vyhrál po úvodních třech porážkách.

Žilina nastoupila v sestavě: Belko - Suľa (81. Anang), Nemčík, Kopas, Sluka - Myslovič (56. Bičachčjan), Fazlagič (56. Gono), Slebodník - Rusnák (56. Ďuriš), Jambor (77. Jibril), Goljan.