Český fotbalista u děsivého momentu v Nizozemsku. Pod fanoušky se propadla tribuna

Nijmegen/Praha

Chvíle euforie při oslavách vítězství přinesly moment, ze kterého se hrůzou tajil dech. Fanoušci týmu Vitesse Arnhem si po výhře v nedělním utkání nejvyšší nizozemské fotbalové soutěže užívali na stadionu Nijmegenu děkovačku s hráči po vítězství 1:0. A vítězné křepčení si nenechali zkazit ani zřícením části tribuny.

Pod fanoušky Vitesse Arnhem se při závěrečné děkovačce zřítila část tribuny.

Jediný gól hostů zařídil v 16. minutě Nikolai Baden Frederiksen. Arnhem, v jehož dresu nastoupil od 84. minuty explzeňský obránce Tomáš Hájek, těsný náskok udržel.

Po závěrečném hvizdu rozhodčího šli hráči Vitesse poděkovat k sektoru svých fanoušků, kteří za nimi na stadion Galfort přicestovali. Hostující příznivci v euforii divoce skákali, až se pod nimi přední část tribuny zřítila.

Hráči byli z výjevu před sebou viditelně zaskočeni, nicméně žádná panika nevypukla, fanoušci v oslavách pokračovali dál. Při incidentu naštěstí nebyl nikdo zraněn.