Litvínov - Karlovy Vary 5:1Litvínov rozhodl o výhře nad Karlovými Vary už v úvodu

12. Hanzl 1 : 0
15. Majdan 2 : 0
16. Lukeš 3 : 0
18. Hanzl 4 : 0
23. Trávníček 5 : 0
46. Balán 5 : 1

Hokejisté Litvínova vyhráli i druhé utkání ve skupině o umístění na 11. až 14. místě v extralize. Doma porazili Karlovy Vary jednoznačně 5:1, když čtyři branky vstřelili již v první třetině. Dvěma góly se na výhře Severočechů podílel Robin Hanzl.

Litvínovský útočník Viktor Hübl

Zápas na stadiónu Ivana Hlinky začal o patnáct minut později, protože hosté se na cestě do Litvínova zdrželi kvůli nehodě. Do duelu tak Energie nastoupila bez rozbruslení a na jejím výkonu se to projevilo.

Domácí již v první třetině překonali brankáře Řehoře čtyřikrát, dvakrát z toho byl úspěšným střelcem Hanzl. Ve druhé třetině přidal pátý gól kapitán Trávníček, který v pátek oslavil 34. narozeniny. Hosté se ke slovu dostali až ve třetí části, kdy Francouze překonal Balán.

2. kolo skupiny o umístění v hokejové extralize:
HC Verva Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 5:1 (4:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Hanzl (Posmyk, Ručinský), 15. Majdan (Jurčík, Pavlík), 16. Lukeš (Hübl), 18. Hanzl (Martynek, Ručinský), 23. Trávníček (Pavlík, Chaloupka) - 46. Balán (Pohl). Rozhodčí: Homola, R. Polák - Hejl, Kajínek. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. Diváci: 826.
Litvínov: Francouz - Stříteský, Gula, Posmyk, Zeman, Chaloupka, Pavlík - Jánský, Hübl, Lukeš - Martynek, Hanzl, Ručinský - Majdan, Jurčík, Trávníček. Trenéři: Rulík a M. Hořava st.
Karlovy Vary: Řehoř - Rýgl, Bičánek, Kubka, Gulaši, Dresler, Šmach - Pohl, Balán, Zaťovič - Buc, Roman Vlach, Kytnár - Zucker, R. Hruška, R. Dlouhý. Trenéři: Mlejnek a J. Kverka st.

2 : 0 Třinec - České Budějovice 2 : 0 dohráno
20240328T17 : 00:00+0100