Crystal Palace - Manchester Utd. 0:0Crystal Palace na Manchester nevyzrál

Londýn

Fotbalisté Manchesteru United remizovali v 11. kole anglické Premier League s Crystal Palace 1:1 a klesli na čtvrté místo v neúplné tabulce. Domácím se nepovedlo zlomit nelichotivou statistiku, ve všech třinácti vzájemných ligových utkáních nedokázali zvítězit.

Ilustrační fotografie.

Utkání v Selhurst Parku začali lépe domácí Eagles. V 11. minutě byl blízko gólu Bolasie, ale bravurní zákrok vytasil de Gea. Z následného rohového kopu mohl rozvlnit síť Scott Dann, ale hostující gólman opět míč vyrazil. Nápor svěřenců kouče Pardewa pokračoval, jenže do vyložené šance se nedostali.

Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Eagles se snažili dobýt území Rudých ďáblů, ale hosty několikrát zachránil skvěle chytající de Gea. V 81. minutě se do ojedinělé šance dostal Wayne Rooney, ale ze slibné příležitosti přestřelil. Manchester tak podruhé v řadě remizoval a ztratil bezprostřední kontakt s čelem.