Watford - West Ham 2:0Watford si poradil s West Hamem

Fotbalisté Watfordu udolali v 11. kole anglické Premier League na vlastním stadionu favorizovaný West Ham 2:0 a zvítězili podruhé v řadě. Hosté naopak po dvou vítězstvích ztratili body.

Utkání rozhodl dvěma góly nigerijský záložník Odion Ighalo, díky tomu se stal nejlepším střelce Watfordu v anglické lize. Už v 11. minutě se mohli domácí dostat do vedení, jenže Troy Deeney nedokázal překonat obranu soupeře. Ke konci poločasu přišel první okamžik nigerijského střelce. V 38. minutě otevřel skóre po Akeho pasu.

Nástup do druhé půle také vyšel lépe hráčům Watfordu. Ve 48. minutě si Ighalo vybojoval míč v pokutovém území a prudkou střelou překonal bezmocného brankáře Adriána a zvýšil na 2:0. Watfordští do konce utkání ještě několikrát zahrozili, ale kvůli nepřesné koncovce se skóre už nezměnilo. Kladiváři tak nenavázali na předešlé výkony. Watford poprvé od roku 2007 skóroval v domácím prostředí vícekrát než jednou.