Bournemouth - Everton 3:3Everton v závěru ztratil výhru

Bournemouth

Fotbalisté Everton remizovali ve 14. kole anglické Premier League s Bournemouthem 3:3 a opět se jim nepodařilo získat po sobě jdoucí vítězství, přestože po prvním poločase vedli o 2 branky.

Naismith

Hosté se poprvé v sezóně prosadili po standardní situaci, když Barkleyho rohový kop zužitkoval Funes Mori. Argentinský obránce vstřelil premiérový gól za liverpoolský celek, do kterého přišel v létě z River Plate. Nováček anglické soutěže inkasoval v prvním dějství ještě jednou. Ve 36. minutě potvrdil formu belgický útočník Lukaku, jenž v posledních osmi zápasech zaznamenal stejný počet gólů.

Už to vypadalo, že Everton výhru bez problémů pohlídá, jenže závěr byl velmi hektický. Střídající Smith nejprve snížil na 1:2 a v 87. minutě vyrovnal záložník Stanislas. Everton se v páté minutě nastavení dostal znovu do vedení zásluhou Barkleyho, přesto na tříbodový zisk nedosáhl. Tři minuty nato totiž znovu dokázal srovnat tentokrát na konečných 3:3 Stanislas.

Anglická Premier League, 14. kolo:
Bournemouth - Everton 3:3 (87. a 90.+7 Stanislas, 79. Smith - 25. Funes Mori, 36. Lukaku, 90.+5 Barkley)