Liverpool - West Bromwich 2:2Liverpool v nastavení zachránil remízu

Liverpool

Fotbalisté Liverpoolu uhráli v 16. kole anglické Premier League remízu 2:2 s West Bromwichem a udrželi se v první desítce. Dělbu bodů zařídil v 6. minutě nastavení Origi.

Video již není dostupné

Philippe Coutinho se vrátil do sestavy a trenér Klopp si od něj sliboval zlepšenou ofenzivní činnost, která v mužstvu vázne. Liverpoolští ve dvanácti utkáních skórovali jednou anebo vůbec. Po čtvrt hodině se v dobré příležitosti ocitl právě brazilský záložník, jenže nezamířil přesně. Účet zápasu otevřel Jordan Henderson, který zužitkoval Lallanovu přihrávku. Přestože domácí dominovali, stihl do poločasu vyrovnat Dawson.

Reds po změně stran ještě přidali na aktivitě, drželi balón, ale nebyli schopni se prosadit v zakončení. V 73. minutě přišla rána pro domácí. Po rohovém kopu poslal z ojedinělé šance West Bromwich do vedení Brunt. Tlak Liverpoolu sílil a v 96. minutě vyrovnal krásnou střelou Origi na konečných 2:2.

Anglická fotbalová liga - 16. kolo:
Liverpool - West Bromwich 2:2 (21. Henderson, 90.+6 Origi - 30. Dawson, 73. Olsson)