Manchester City - Sunderland 4:1Citizens rozstříleli Sunderland

Manchester

Fotbalisté Manchesteru City zcela jasně porazili v 18. kole anglické Premier League na vlastním stadiónu Sunderland 4:1 a přiblížili se druhému Arsenalu.

Video již není dostupné

Domácí vlétli do zápasu jako uragán, rychlým pressingem dostávali hosty pod tlak a po gólech Sterlinga, Tourého a Bonyho brzy vedli 3:0. Ke konci poločasu se probudily Černé kočky a brankář Hart musel ukázat veškerý um, aby Boriniho střelu zneškodnil.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Kevin de Bruyne se v pokutovém území probojoval k míči a překonal nešťastného gólmana Mannonea. Po hodině hry překazil Hartovi čisté konto z ojedinělé akce hostů Borini. V 69. minutě zahodil penaltu Bony, ale Citizens to nemuselo mrzet. V poklidu si dokráčeli pro další výhru a před vlastními příznivci neprohráli v nejvyšší soutěži proti Sunderlandu dlouhých 34 let.

Anglická fotbalová liga - 18. kolo:
Manchester City - Sunderland 4:1 (12. Sterling, 17. Touré, 22. Bony, 54. De Bruyne - 59. Borini