West Bromwich - Newcastle 1:0West Bromwich se dočkal výhry

West Bromwich

Fotbalisté West Bromwiche přehráli v 19. kole anglické Premier League Newcastle 1:0 a po pěti utkáních se dočkali vítězství. Rozhodující moment přišel v 78. minutě, kdy se trefil Fletcher.

Video již není dostupné

Domácí vstoupili do zápasu s vysokým nasazením. Již ve třetí minutě se do těsné blízkosti branky hostů dostal Victor Anichebe, jenže obrana Newcastlu jeho střelu zblokovala. Více zajímavých momentů přišlo po přestávce. Úvod druhé půle patřil Strakám. Nejdříve hlavičkoval do břevna Dummett. Záhy se v nebezpečném prostoru objevil Mitrovič. V poslední čtvrthodince převzal iniciativu opět West Bromwich. V 76. minutě ještě Anichebe nerozjásal fanoušky Albionu, ale o pár minut později si na Yacobův centr naskočil Darren Fletcher a překonal brankáře Darlowa. Kouč Pulis tak ukončil pětizápasový půst svých svěřenců bez výhry, což byla jeho nejhorší šňůra na lavičce West Bromwiche.