West Bromwich - Stoke 2:1Albion si poradil se Stoke

West Bromwich

Fotbalisté West Bromwiche přehráli ve 20. kole anglické Premier League Stoke 2:1 a Potters porazili potřetí v řadě.

Hosté byli ze začátku aktivnější. Už v 8. minutě se ke střele dostal Glen Johnson, ale brankář Myhill skvěle zakročil. Po čtvrt hodině přešel do útoku domácí Albion. Evans si naskočil na centr, ale netrefil přesně. V závěru poločasu vybídl Sessegnon ke skórování Fletchera, ale těsně minul.

Po přestávce si Stephane Sessegnon vypracoval šanci sám a otevřel účet zápasu. Další hektické momenty přinesla až poslední desetiminutovka. Nejdříve Walters srovnal na 1:1. O pár chvil později byl pro nesportovní chování vyloučen hostující Cameron a hosté se snažili ubránit remízový stav. To se jim však nepovedlo. V nastavení se k míči dostal Evans a vystřelil Albionu tři body. West Bromwich navázal na předchozí výhru proti Newcastlu a vyhrál podruhé za sebou.