Stoke - Newcastle 1:0Shaqiri vystřelil Stoke další výhru

Fotbalisté Stoke přehráli v rámci 28. kola anglické Premier League na vlastním stadiónu Newcastle 1:0 a vyhráli potřetí v řadě.

V prvním poločase přidělalo vrásky domácímu kouči Marku Hughesovi jen zranění Bardsleyho, protože jeho svěřenci na Britannia Staidum od začátku dominovali. Po změně stran se hra vyrovnala, ale Potters se přesto kýženého gólu dočkali. Deset minut před koncem si Xherda Shaqiri naběhl na přesný pas a bombou z dálky prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně brankáře Elliota. V úplném závěru mohl přidat druhý gól nejlepší střelec domácích Marko Arnautovič, jeho střela však skončila jen na břevně. Stoke tak potvrdili, že se jim proti Strakám daří, jelikož s nimi neprohrálo popáté v řadě.