Aston Villa - Southampton 2:4Poslední Villans zase dostali naloženo

Londýn

Příslovečný kalich hořkosti si dopíjejí až do samého dna. Fotbalisté už jistě sestupující Aston Villy bez Čecha Libora Kozáka v utkání 35. ligového kola doma podlehli Southamptonu 2:4. Hosté byli lepším týmem a mohli vyhrát ještě výraznějším rozdílem, dvakrát domácí zachránila branková konstrukce.

Zase prospali začátek zápasu, dostali dva góly, zareagovali až v nastavení první půle a na bodový zisk už bylo pozdě.

Skóre otevřel Long již v 15. minutě, takže Southampton byl ve Villa Parku velmi brzy na koni. Druhou branku přidal Tadič, za domácí snižoval Westwood.

Po přestávce hosté kontrolovali hru a dvacet minut před koncem se trefil znovu Tadič. Závěr byl zajímavý, Westwood znovu snížil, poslední slovo však měl Mané a upravil na 4:2 pro Southampton.

Anglická fotbalová liga - 35. kolo:
Aston Villa - Southampton 2:4 (45.+1 a 85. Westwood - 39. a 71. Tadič, 15. Long, 90.+4 Mané).