Článek
Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí nejdříve v pátek 9. března a nejpozději v pondělí. Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězství, odstartuje v úterý 13. března a vyvrcholí nejpozději v pondělí 26. března.
Semifinále startuje ve čtvrtek 29. března a o finalistech se rozhodne nejpozději ve středu 11. dubna. Boj o titul začne v sobotu 14. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve ve čtvrtek 19. dubna a nejpozději týden nato.
Skupina o 11.-14. místo, kam se započítávají výsledky ze základní části, začne v úterý 6. března a skončí po posledním šestém kole v pátek 23. března.
Baráž na 12 kol pro týmy z 13. a 14. místa a dva nejlepší celky první ligy o dvě místa v příštím ročníku nejvyšší soutěže odstartuje v úterý 27. března a skončí v neděli 22. dubna.
Program Generali play off: |
---|
Předkolo: |
Úterý 6. března - 1. zápasy: |
18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha |
18:00 HC Olomouc - Aukro Berani Zlín. |
Středa 7. března - 2. zápasy: |
18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha |
18:00 HC Olomouc - Aukro Berani Zlín. |
Pátek 9. března - 3. zápasy: |
17:30 Aukro Berani Zlín - HC Olomouc, |
18:30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec. |
Sobota 10. března - případné 4. zápasy: |
15:00 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, |
15:30 Aukro Berani Zlín - HC Olomouc. |
Pondělí 12. března - případné 5. zápasy: |
18:00 Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha |
18:00HC Olomouc - Aukro Berani Zlín. |
Čtvrtfinále: |
Úterý 13. března - 1. zápasy: |
17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, |
17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno. |
Středa 14. března - 2. zápasy: |
17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, |
17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno. |
Čtvrtek 15. března - 1. zápasy: |
HC Škoda Plzeň - 8, Mountfield Hradec Králové - 7. |
Pátek 16. března - 2. zápasy: |
HC Škoda Plzeň - 8, Mountfield Hradec Králové - 7. |
Sobota 17. března - 3. zápasy: |
17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec |
17:00HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera |
Neděle 18. března - 4. zápasy: |
17:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec |
17:00 HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera. |
Pondělí 19. března - 3. zápasy: |
8 - HC Škoda Plzeň |
7 - Mountfield Hradec Králové. |
Úterý 20. března - 4. zápasy: |
8 - HC Škoda Plzeň |
7 - Mountfield Hradec Králové. |
Středa 21. března - případné 5. zápasy: |
17:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, |
17:30 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno. |
Čtvrtek 22. března - případné 5. zápasy: |
HC Škoda Plzeň - 8 |
Mountfield Hradec Králové - 7. |
Pátek 23. března - případné 6. zápasy: |
18:00 HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec |
18:00 HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera. |
Sobota 24. března - případné 6. zápasy: |
8 - HC Škoda Plzeň |
7 - Mountfield Hradec Králové. |
Neděle 25. března - případné 7. zápasy: |
15:00 HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, |
16:00 HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno. |
Pondělí 26. března - případné 7. zápasy: |
HC Škoda Plzeň - 8 |
Mountfield Hradec Králové - 7. |
Semifinále: |
Čtvrtek 29. března - 1. zápas: |
2 - 3. |
Pátek 30. března - 2. zápas: |
2 - 3. |
Sobota 31. března - 1. zápas: |
1 - 4. |
Neděle 1. dubna - 2. zápas: |
1 - 4. |
Pondělí 2. dubna - 3. zápas: |
3 - 2. |
Úterý 3. dubna - 4. zápas: |
3 - 2. |
Středa 4. dubna - 3. zápas: |
4 - 1. |
Čtvrtek 5. dubna - 4. zápas: |
4 - 1. |
Pátek 6. dubna - případný 5. zápas: |
2 - 3. |
Sobota 7. dubna - případný 5. zápas: |
1 - 4. |
Neděle 8. dubna - případný 6. zápas: |
3 - 2. |
Pondělí 9. dubna - případný 6. zápas: |
4 - 1. |
Úterý 10. dubna - případný 7. zápas: |
2 - 3. |
Středa 11. dubna - případný 7. zápas: |
1 - 4. |
Finále: |
Sobota 14. dubna - 1. zápas: |
1 - 2. |
Neděle 15. dubna - 2. zápas: |
1 - 2. |
Středa 18. dubna - 3. zápas: |
2 - 1. |
Čtvrtek 19. dubna - 4. zápas: |
2 - 1. |
Neděle 22. dubna - případný 5. zápas: |
1 - 2. |
Úterý 24. dubna - případný 6. zápas: |
2 - 1. |
Čtvrtek 26. dubna - případný 7. zápas: |
1 - 2. |