Rubriky:

Běžkyně sobě

Žena boří předsudky. Přesto není blázen

20. března 2015 12:21 - Praha

V rámci seriálu RunCzech funguje už dlouholetý projekt na podporu běhajících žen jakéhokoli věku a s jakoukoli kondicí. Přihlásit a zúčastnit se může každá žena. Women’s Challenge jim pomůže splnit si svou běžeckou výzvu. A patnáct z nich se dostane do finále a získá speciální podporu včetně zátěžových testů, tréninkových programů na míru a společných výběhů se zkušeným trenérem. Dnes přinášíme medailonek první z vyvolených.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Co všechno musí přestát mladá maminka, chce-li se navrátit k aktivnímu životnímu stylu? Co může očekávat od svého okolí a svých nejbližších? Podpoří ji partner na její nelehké cestě za maratónem? A je to vůbec normální? Někteří příbuzní první finalistky jsou přesvědčeni o tom, že není.

Finále Johnson & Johnson Women's Challenge přináší do životů finalistek mnoho změn. Pozitivních. A jak uvidíte sami, nejen jim. Je to projekt, který hluboko nezasáhne jen patnáct finalistek. Ne vždy však bývají sportující ženy pochopeny. Trocha té dřiny za to štěstí, za tu radost a krásu ale nakonec přeci jen asi stojí, co říkáte?

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Běžkyně sobě

Filtr článků - Běžkyně sobě


Kalendář akcí

Kdykoliv říjen listopad prosinec leden 2017 únor 2017 březen 2017 duben 2017 květen 2017 červen 2017 červenec 2017 srpen 2017 září 2017 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj Slovensko Polsko
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce