Rubriky:

Běžkyně sobě

Tři blondýnky chtějí do olympijského Ria. Jsou to sestry. A úplně totožné!

10. května 2016 09:48 - Praha

Dočká se sportovní svět třech sester na olympiádě, k tomu stejných? Postaví se na start maratónu tři estonské blondýnky? Pokud ano, půjde podle historiků o první takovou událost pod pěti kruhy. Leila, Liina a Lily. Běžecká trojice sester Luikových. Dvojčata na olympiádě už společně zažila atmosféru. Teď může svět spatřit trio.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Limit pro Rio je pro tyto estonské dívky stanovený na 02:45:00. Každá země může vyslat tři zástupce pro každou disciplínu. Všechny tři maratónský limit splnily, mají ho v kapse. Estonský atletický svaz má však ještě čas na potvrzení. Až 1. června může uzavřít seznam kvalifikovaných.

Umí běhat i rychleji. Liina dosáhla svého nejlepšího času na maratón 02:39 hodin. Leila má 02:37 a Lily dosáhla na čas 02:40. Tři sestry pracují na částečný úvazek jako plavčice v Tartu, což je druhé největší estonské město.

Tyto tři ženy se narodily 14. října 1985. Pravděpodobnost, že si z olympiády odvezou medaili, není velká, ale jedno je jisté. Pokud se postaví na olympijský start, médií si v Brazílii užijí vrchovatě.

Leila, Liina a Lily. Začínaly jako plavkyně, ale trenéři je přesvědčili, aby zůstaly v suchu a daly se na běhání. Pokud je potkáte společně na trati, budete zmateni. V tomto případě vám pomohou jen jména na zádech, která mají při závodech. „Je jasné, že fanoušci nás od sebe těžko rozlišují, ale naše rodiny a přátelé se nikdy nemýlí," směje Leila.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Běžkyně sobě

Filtr článků - Běžkyně sobě


Kalendář akcí

Kdykoliv červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce