Rubriky:

Běžkyně sobě

Vy to nejspíš nedáte. Kanaďanka to sfoukne i se čtyřmi dětmi ve dvou kočárcích

5. května 2017 09:04 - Waterloo

V jedné prastaré písni se praví, že v kanadském Ontariu rostou půlkilové borůvky. Možná je tento údaj dost nadnesený a básnicky přifouknutý. Jisté ale je, že v Ontariu rostou ženy super-hrdinky s nadpřirozenými schopnostmi. Jak jinak si vysvětlit fakt, že Jenn Weatherallová dokáže pokořit náročný závod rovnou se čtyřmi dětmi ve dvou kočárcích?

 

facebook J. Weatherall

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Jenn Weatherallová dokončila letošní ročník půlmaratonu v ontarijském Waterloo vlekouc s sebou hned čtyři své malé potomky. Ed Whitlock Half-Marathon byl tak svědkem dalšího guinnessovského rekordu. Závod samotný nese jméno po jednom ze svých nejslavnějších účastníků. Ed ještě donedávna právě i na jeho trati zdolával světové rekordy pro svou věkovou kategorii. Možná, že právě Jenn po něm přebírá štafetu.

Pánský strollering. Potěší partnerky, naštve všechny ostatní

Výkon Jenn 3:24:52 by sám o sobě nebyl až tak zajímavý, kdyby s sebou tato obětavá matka nevzala hned čtyři své potomky, které zřejmě nechtěla připravit jednak o svou mateřskou lásku ani na chvilku, jednak o intenzivní zážitky z účasti na slavném mezinárodním závodě. A tak děťátka sama ještě ani pořádně nestojí na svých vratkých nožkách, a už mají zářez v celosvětové knize rekordů.

Kanadská super-matka zvolila poněkud neobvyklý postup: Do každé ruky vzala madlo jednoho z kočárků, jeden ovšem tlačila před sebou, druhý táhla za sebou. Už od poloviny závodu však dle svých slov cítila velmi silné bolesti v obou ramenou. Zápis do knihy rekordů si bezesporu zcela právem vysloužila pod položkou „nejvíce dětí v kočárku při půlmaratonu".

Zdá se, že v poslední době jsou rekordy s dětmi v kočárcích velmi oblíbené. I na našich stránkách jste se už s některými z nich mohli setkat:
• Je jí 11 měsíců a se svým otcem už nastavila první světový rekord
• Kojenec překonal světový rekord. Co bude dělat, až vyroste?
• S obrovskou zátěží, přesto v rekordu. Dvě rodiny mohly po víkendu slavit

A co vy? Budete to také zkoušet?

boe, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Běžkyně sobě

Filtr článků - Běžkyně sobě


Kalendář akcí

Kdykoliv září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce