Rubriky:

Ladíme

Na Fast Foot udeřil mráz. A byla z toho sázka

11. února 2015 07:23 - Praha

Pohoda versus dřina a mráz. První díl natáčení seriálu o běhání Fast Foot vyzněl relaxačně. Lehké popobíhání, představení, o co půjde. Ve druhém dílu už nastala dřina, která byla navíc podpořena mrazem a běháním na čas na venkovním oválu. A nechybělo ani překvapení. Odvážné překvapení.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Zima, všichni zabaleni v bundách, čepice, rukavice, horký čaj, promrzlé baterie zvukaře i kameramanů. To vše jako kulisa tříhodinového natáčení druhého dílu běžeckého seriálu Fast Foot v režii internetové televize Stream.cz.

Uběhnout 1500 metrů na čas. Necelé čtyři okruhy a pokusit se ze sebe vymáčknout čas alespoň trochu reprezentativní. Někteří svůj cíl splnili, a to i přes teplotu, která se zastavila na mínus pěti stupních.

Moderátor a trenér Jakub "Jacob" Bína jako vyzyvatel, hecíř. Proti němu maratónec a redaktor behani.sport.cz René Kujan. Oni jako dvě hlavní persony tohoto dílu.

A proč se nehecnout pořádně? Proč ne, jsme přece chlapi. Navíc, když je takové počasí.

Padla sázka, kdo bude lepší, kdo dříve protne cílovou pásku. Kdo prohraje, musí se v této slotě dobrovolně zbavit většiny oblečení, pelášit po oválu a takto spoře oděn uběhnout 400 metrů.

Nakonec oba odvážlivci vysvlékli svršky. René proto, že prohrál souboj na 1500 metrů o pár sekund. Jacob sice vyhrál, ale stopky mu ukázaly horší čas, než měl v době puberty.

Třetí, který běhal, vlastně spíše pobíhal za nimi, zůstal oblečen. Někdy je lepší být nejhorší, nikdo se s vámi nevsází a ostatní se perou a mrznou. A někteří k překvapení všech umí běhat i v takovém počasí... Více uvidíte ve druhém díle. To budete koukat!

FAST FOOT – ŠKOLA BĚHU vychází každou středu na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce