Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Když vám schody drtí život

4. března 2015 07:06 - Praha

Schody. Jediné slovo, které dokáže otrávit běhání na poměrně dlouhou dobu. Protože vybíhání nahoru po sobě jdoucích stupňů je zničující, ale posilující. Jenže pokud jich jsou stovky a stovky, jež občas prošpikujete desetikilovou vestou na zádech, máte o zábavu a funění postaráno. A takové bylo další natáčení běžeckého seriálu Fast Foot.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Sraz na krásné Letné. Vyhlídka, sluníčko, idyla. Ovšem než se Jacob, ten s tím barevným čírem, objevil a v ruce držel desetikilovou vestu. „Tohle je dneska naše," pravil a usrkl teplého čaje. Tím pro některé účastníky tohoto běžeckého zájezdu skončilo pěkné odpoledne.

Aby toho nebylo málo, přišla sázka. Jak jinak, že? Každý ze tří běžců musel absolvovat výběh pod stanovený limit. Pokud ne, přišel trest. Kdo pykal? To neuhodnete, fakt ne. Pokud si ale myslíte, že šlo o jeden výběh, tak nešlo.

Celkem jsme se trápili na trati dvanáct kol a po každém jsme měnili vestu. Někdo nesl tuto výzvu statečně, další bojoval o prosté přežití, aby se vydrápal nahoru, popoběhl po rovince a poté vzal schody dolů, aby mohl zase zvesela nahoru.

A protože tohoto dílu se účastnili i fanoušci seriálu Fast Foot, tak někteří také okusili pražské schodiště. Snad mohu prozradit, že všichni přežili a společně jsme si ještě dali pár kilometrů navíc. Do běhu se dala skupina více jak dvaceti běžkyň a běžců. Díky všem, kteří přišli!

Fast Foot - Škola běhu vychází každou středu na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce