Rubriky:

Ladíme

Exkluzivně pro vás: Protáhněte se s holandským olympionikem

28. března 2015 10:03 - Praha

O Jerrelovi Fellerovi už na našich stránkách byla řeč. Holandský sprinter, rychlík na stometrových tratích. S českou přítelkyní se odstěhoval do Prahy, kde připravuje na další sportovní klání nejen sebe, ale také druhé. Trenérstvím se začal zabývat už ve své domovině. My jsme nemohli odolat a využili jsme příležitost načerpat nové rady a zkušenosti. Tentokrát z oblasti protahování a strečinku.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Jerrel Feller nám prozradí tři nejdůležitější cviky ze svého každodenního rituálu. Protažený sval pracuje lépe, efektivněji a nehrozí u něj zranění v takové míře jako u svalu neprotaženého.

Zaměříme se na sval krejčovský a svaly zadní strany stehen. Ušetřena protažení nezůstane ani bederní páteř, která současným způsobem sedavého života dosti trpí.

Strečink by měl být přirozenou součástí každého našeho tréninku. Jeho zanedbávání se určitě nevyplácí. Ne nadarmo patří ke každodenní rutině všech šampionů a olympioniků, mezi které se řadí i Feller.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce