Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Chcete být dobří běžci? Neběhejte!

19. března 2015 07:03 - Praha

Tedy spíše nevěnujte se pouze a jenom běhání. Tělo je poměrně složité zařízení, a ačkoli tomu někteří nevěří, pracuje při běhu opravdu celé. Potíž je v tom, že ne všechny části pracují stejně intenzivně. A abychom určité partie nepřetěžovali, je potřeba posílit i ty, které při běhu hrají druhé housle. Protože jinak by se nám po čase rozložil celý orchestr.

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Ani já nechodím do posilovny zrovna rád. V životě se mi to přihodilo asi třikrát a v tomto díle Fast Footu zase! Všude jsou samá zrcadla. To my upíři nemáme zase až tak rádi. No a pak to zahradnictví... Já si vám tam připadám jako někde uprostřed záhonu, všude samej narcis.

Cvičit je ale potřeba, to ví všichni zádíčkáři a ode dneška to budou vědět i všichni běžci. A když to nejde jinak, třeba i v té posilovně. Neběhejte jenom! Pravidelně do svých tréninků zařazujte i další pohybové aktivity náročnější na jiné partie, než jsou nohy. A když říkám pravidelně, myslím alespoň jednou za týden. Skvělé je plavání, veslování, běžecké lyžování... a bosu. Mívají ji v posilovnách, ale pořídit si ji můžete klidně i domů k televizi.

My vám ukážeme čtyři základní cviky na nejrůznější svaly, rovnováhu a koordinaci pohybů. A než se kluci rozhodnou, kdo z nich zvedne větší činku, zkusím taky trochu zaposilovat ty bicepsy. Na kratších tratích se budou určitě hodit.

Fast Foot - Škola běhu, která vychází každou středu na www.stream.cz.

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce