Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Fenomén se připojil a už běhání nenávidí

25. března 2015 07:06 - Praha

Běžecký seriál Fast Foot se začíná postupně rozrůstat o další osoby. A nezůstane jen u jedné persony. I když tuhle bude těžké překonat. V běžeckém se představil fenomén - Karolína Vrbasová, která má na Stream.cz pod palcem seriál Fenomén, který získal za svoji existenci téměř 110 miliónů zhlédnutí.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

„Jsem unavenější po dnešku," přiznala Karolína po prvním dnu, kdy ladila svůj běžecký styl. Chvílemi to vypadalo, že už příště nedorazí, ale po chvilce odpočinku přece jen změnila názor. „Musím přijít, spíš přilezu po čtyřech, už vás nenávidím," vyslala do světa unavený vzkaz.

Tento díl Fast Footu se odehrával u stanice metra Vltavská, která byla otevřena v roce 1984. Okolí, to je především beton, schody, hloučky teenagerů, kteří provozují parkour. To vše v prostředí, kde se daří i sprejerům. My se ale zaměřili i na protahování, to nesmí při běhání chybět.

A jak se už stalo pravidlem, opět si Jacob vymyslel sázku. Tentokrát se týkala běhání, ale nešlo o pohyb vpřed, ale do výšky, velké výšky. A jak známo, na nakloněné rovině se obtížně sune dopředu. Jak tento souboj dopadl, kdo musel pykat, můžete zjistit už dnes v seriálu Fast Foot - Škola běhu, která vychází každou středu na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce