Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Další jméno odtajněno. Kdo se upsal a bude dřít?

1. dubna 2015 07:02 - Praha

Výživný díl nabídl další Fast Foot, alespoň podle zákulisního videa. A také odtajnil dalšího běžeckého nováčka, který se připojil a rozhodl se, že letos vyzkouší své tělo na dlouhých tratích. A dost. To si řekl Jan Tuna z pořadu A Dost, který vysílá Stream.cz. Samozřejmě nechyběla ani Karolína Vrbasová z Fenoménu.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Dětská školka na procházce, harmonikář, zájezd cizinců, jablka, melouny. To jen jako lehký výběr z tohoto bláznivého dílu, který startoval u stanice metra Vltavská a běželo se až na Letenské náměstí.

Lidi, auta, tramvaje, prodavačky. Kulisa dílu, který je věnován orientačnímu běhu. Ale jak asi tušíte, průvodce tohoto běžeckého seriálu má nevšední nápady, takže také došlo na neobvyklý běh a úkoly, které klasický běžec opravdu nedělá.

Běžecký novic Jan Tuna ještě před úkolem vyřešil otázku telefonu, smrkání, brýlí, svého designu a poté se mohl vydat na trať, jež vedla i do jedné samoobsluhy. Aby vyhrál, byl ochoten zaplatit téměř dvakrát tolik, ale prodavačka byla neúprosná. „Mám rozmarkováno," pronesla v klidu.

Chcete vidět více? Fast Foot - Škola běhu, stačí každou středu zajít na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce