Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Občas běžíte i po kolenou. A to bolí

8. dubna 2015 07:28 - Praha

Pokud byly doposud některé díly běžeckého seriálu Fast Foot mírně vybočující, tak tento aspiruje na kus, který byl odkloněn přímo do jiné dimenze. Je otázkou, kdo přišel s tímto nápadem, ale běhat po dvou je prý nuda, takže do pohybu se musely dát všechny údy.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Boty na nohou, boty na rukou. Byli i tací, kteří museli použít pro pohyb vpřed sněhule, ačkoli v Radotíně na tartanovém oválu nebylo po sněhu ani památky. Závod na čtyři sta metrů po čtyřech. Ano, v tomto padla sázka. Kdo skončil poslední, musel se vypořádat s přerostlým kuřetem.

Závod měl nečekaného poraženého, který si odnesl poslední místo, ale také odřené ruce a kolena. Snažil se, aby ho zastoupila místní kopáčská rota, ale ta odmítla a držela se svých pracovních žezel.

Jeden odmítl trest

Nečekaný verdikt přišel při udílení trestu. Pykali nakonec dva „lezci". Druhý odmítl trest, takže ho trest neminul. A byl přesně podle kuřete - vejcový.

Ale i na běh se dostalo. Byl tu druhý test na 1500 metrů, který se nakonec smrsknul do boje s časem jen pro tři běžce. A byli to ti, kteří mezi sebou soupeří.

Chcete vidět více? Fast Foot - Škola běhu, stačí každou středu zajít na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce