Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Noční můra z radotínského oválu. A kopáči se smějí...

9. dubna 2015 07:00 - Praha

Tento díl začal netradičně. Končil netradičně. A mezi netradičním začátkem a koncem bylo tradičně spousta netradičnosti. Ale zpět k začátku. Naběhali jsme se za poslední díly více než dost ‒ bylo třeba zařadit kompenzační cvičení. Procvičili jsme kromě nohou také záda, břicho, ruce i krk. Objevili jsme skvělé cvičení. A podělíme se o něj i s vámi!

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Karol i Honza začínají zapadat do našeho běžeckého kolektivu a oba se svorně, nadšeně a plni elánu podílejí na našich trénincích a soutěžích. A Libor už je zase za rebela! Tentokrát jsme se opět ocitli na radotínském oválu a za mohutného fandění přihlížejících kopáčů jsme zahájili další trénink.

Náš hrdina

Celý štáb přišel o boty a my zažili nejkrušnější chvíle našich životů. Nejdříve to vypadalo, že Jan Tuna bude za největšího měkkýše, ale ukázalo se, že i v těle ne nepodobném olihni se může skrývat tuna zarytého odhodlání a nezlomné lásky k bolesti. Honza byl poslední, aby se mohl stát prvním. Ukázal, že to jde. Byl nám motivací i morální podporou po celou dobu natáčení. A už se na něj zase těšíme.

Noční můra

Karol tentokrát hrála na nenápadnou strunu. Kdo totiž příliš vyčnívá, tomu může... třeba i narůst hřebínek. Červený. A tomu se naše kolegyně opravdu chtěla vyhnout. Svou práci ve startovním poli odvedla dobře a důstojně, i když zpočátku vůbec nevěřila, že by to dnes nebyl jen jeden velký nepěkný sen. Noční můra.

Konec dobrý, všechno dobré?

Kdo nakonec nejvíce trpěl, byl Libor. Seznámil se s kuřetem tak intenzivně, až mu to nebylo příjemné. Ale hned po převlečení to byl zase on. A když v přilehlé hospůdce začali nosit lákavě vonící smažené sýry, mohli jsme se tomu všichni od srdce zasmát. Než nám ten dutý sval zase sevře strach: Co bude příště?!

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce