Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Životní výkony pod démonickým vládcem

16. dubna 2015 07:17 - Praha

Nikdo se zřejmě nebude divit, že v pořadu o běhání budeme zase jednou běhat. Tentokrát konvenčním způsobem, ne jako minule. Nastal čas podrobit se přísnému testu. Deset kilometrů na oválu? To může být pro někoho i přísný trest. Zřejmě jsme v minulém životě provedli něco velmi ošklivého.

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Jakubovi se podařilo zfanatizovat dav svých fanynek a fanoušků. Jako poslušné ovečky se postavili na start. Na start trati, o jejíž délce se mnohým z nich ještě ani nezdálo. Jak toto může skončit? Kolik infarktů, přehřátí, přetížení organismu se dočkáme?

Jeden z běžců prozrazuje, že nikdy neuběhl ani čtyři kilometry! Karol už nemůže, je celá zarudlá a jiný borec se přišel zase jen tak zahřát. Ten se pro změnu nestačil pořádně ani zadýchat. Aby toho nebylo dost, do cesty se nám staví i příroda a přiostřuje povětrnostní podmínky. A nezvedené děti hrající fotbal se nám pokouší sníst Zlokuře. To přeci nejde! Bez zla se ze světa ztratí i dobro.

Část naší redakce byla zproštěna fanatické povinnosti členů běžecké sekty a bylo jí povoleno zařadit také posilování rukou. Ale nebylo to jen tak. Libor se stal zřejmě prvním běžcem, který se po radotínském oválu proháněl se zednickým kolečkem v rukou. A v kolečku se krčil... ale na to se už raději podívejte sami.

My se zatím odplazíme do bezpečí, z dosahu démonického vládce sektářského Jakuba a raději se vrhneme do náručí lékařů.

Nové epizody najdete každou středu na www.stream.cz.

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce